Ja jestem włóczęgą, wiedźminem, mutantem, który wykańcza czerwone potwory.
Blog > Komentarze do wpisu
PiS się zbliża

Koszmarne hasło ukute chyba przez Gazetę Wyborczą, bo tam najczęściej je spotykam. A pojawiło się w kontekście przygotowanego przez "Gazetę" sondażu. I czemu ma służyć? Budowaniu nastroju oczekiwania na nadchodzace "zło"? Bo dla demokracji chyba to dobrze, że nie zawładnie krajem jedna partia? Czy demokracja lepiej działa zdaniem "Gazety" gdy panuje system monopartyjny?

Jedna rzecz zwróciła moją uwagę w opisie sondażu, powrót do dawnej retoryki PO:

"Największą przewagę Komorowski ma wśród wyborców z wyższym wykształceniem (55 do 20 proc.) i w średnich miastach (58 do 24 proc.). Kaczyński najlepszy wynik ma wśród wyborców powyżej 60. roku życia (40 proc.) i mieszkańców wsi (36 proc.)."

Chciałem uświadomić szanownym socjologom z GW, że dziś mówi się czesto, iż wieś mieszka w mieście a miasto na wsi. Popatrzcie kto buduje domy w gminach podmiejskich i przestańcie wreszcie ściemniać.

poniedziałek, 10 maja 2010, geralt9
Tagi: wybory gw

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Geralt.blox.pl

darmowe liczniki web stats stat24.com http://geralt.salon24.pl Prawy Prosty - galba.net.pl Gdańszczanin.blox.pl Kataryna.blox.pl Wpisz24.pl Dokwadratu.blogspot.blox.pl Haribu.blog.onet.pl Andrzejwegrzyn.wordpress.com Myslozbrodnia.blogspot.com Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie website stats