Ja jestem włóczęgą, wiedźminem, mutantem, który wykańcza czerwone potwory.
Blog > Komentarze do wpisu
Limit CO2

Mimo skompromitowania teorii, że czlowiek ma wpływ na ocieplenie klimatu poprzez emisję CO2 nadal musimy płacić za idiotyczne limity. Wiadomo, z dobrego biznesu trudno jest zrezygnować, więc skoro dorośli ludzie godzą się płacić za powietrze to cwani dorośli ludzie bedą chętnie sie na tym bogacić. Ale mam dwie wątpliwości co do tego czy wszyscy płaca na tych samych zasadach.

Pierwszą budzi erupcja wulkanu Echujasobiepolatacie. Kto zapłaci za te emisje CO2 do atmosfery? Ponoć wulkan wyemitował tyle tego gazu, co cała nasza motoryzacja.

Drugą wątpliwość budzi sposób pozbywania sie plamy ropy w Zatoce Meksykańskiej. Wypalaja ją. Czy za to CO2 zapłaci BP czy Wielka Brytania? Czy ich nie dotyczy ten problem a jedynie nasze elektrownie węglowe kopcą?

wtorek, 01 czerwca 2010, geralt9
Tagi: Limity CO2

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Geralt.blox.pl

darmowe liczniki web stats stat24.com http://geralt.salon24.pl Prawy Prosty - galba.net.pl Gdańszczanin.blox.pl Kataryna.blox.pl Wpisz24.pl Dokwadratu.blogspot.blox.pl Haribu.blog.onet.pl Andrzejwegrzyn.wordpress.com Myslozbrodnia.blogspot.com Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie website stats