Ja jestem włóczęgą, wiedźminem, mutantem, który wykańcza czerwone potwory.
Blog > Komentarze do wpisu
Potęga manipulacji

Gazeta Wyborcza (po tytule notki można było sie spodziewać pierwszych słów tego wpisu) walczy uparcie na froncie obrony przeciwników krzyża. Ale ja nie o krzyżu chce pisać a o manipulacji. Przeczytałem właśnie tekst pod wymownym tytułem "Chopin gra obrońcom krzyża. I na nerwach mieszkańców" spodziewając się, że obrońcy przywlekli magnetofony i puszczają Szopena na złość mieszkańcom Krakowskiego Przedmieścia. Jak się okazuje problem leży gdzie indziej.

Otóż na rewelacyjny/idiotyczny pomysł ustawienia dudniących ławek w centrum miasta wpadło Biuro Promocji Miasta Stołecznego Warszawa podlegające pod nieomylną i nietykalną przez ten tytuł prasowy Bufetową vel Gronkiewicz-Waltz znaną w niektórych kręgach jako Prezydent Miasta. Więc jak tu pokazać problem hałasu niedającego spać tak by nie narazić się na hłostę ze strony Partii Miłości? Wymyślamy sobie obrońcę krzyża który cieszy się, że nocą przygrywa mu do modlitwy Szopen - Polak, katolik i patriota i całe odium spada na obrońców koczujacych nocami pod pałacem. Proste?


środa, 25 sierpnia 2010, geralt9

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: wytrwam, *.chello.pl
2010/08/26 10:04:51
co mnie tam Bufetowa ....ty jestes dupek i tyle
-
geralt9
2010/08/27 09:19:44
merytoryczna wypowiedz, dzieki
-
Gość: Art, 94.75.121.*
2011/02/08 18:16:15
Tfu!
Geralt.blox.pl

darmowe liczniki web stats stat24.com http://geralt.salon24.pl Prawy Prosty - galba.net.pl Gdańszczanin.blox.pl Kataryna.blox.pl Wpisz24.pl Dokwadratu.blogspot.blox.pl Haribu.blog.onet.pl Andrzejwegrzyn.wordpress.com Myslozbrodnia.blogspot.com Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie website stats