Ja jestem włóczęgą, wiedźminem, mutantem, który wykańcza czerwone potwory.
Blog > Komentarze do wpisu
Tusk zdobył Himalaje hipokryzji

W naszej tradycji - polskiej i chrześcijańskiej jest nieść pomoc tym, którzy podnieśli stratę największą, i chociaż wiemy, że niektóry potrafią wygrażać pięściami nad grobem, to tradycja nakazuje zachować spokój i szukać tego co dobre i co pozwoli uniknąć w przyszłości takich zdarzeń - powiedział dziś Donald Tusk.

Abstrahuje już od tego, że głęboko w... poważaniu premier ma tę tradycję gdy chodzi o in vitro, ale to są już himalaje hipokryzji. Panie premierze, może pan i pańskie ugrupowanie wraz z przychylnymi Wam mediami pochylić się nad tymi, którzy ponieśli największą stratę pod Smoleńskiem? W myśl Naszej - polskiej i chrześcijańskiej tradycji?

czwartek, 21 października 2010, geralt9

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
merka1986
2010/10/21 12:58:06
In vitro nie ma nic wspólnego z tradycją.
Świat się zmienia, medycyna idzie do przodu. Może mamy wrócić do średniowiecza i usypiać pacjentów eterem? Przestać się myć w obawie przed przeziębieniem? I tak dalej..? Tradycja nie wyklucza postępu, konserwatyzm tak.
-
geralt9
2010/10/21 13:38:16
Tradycja to drugie obok Pisma Świętego źródło Objawienia. Jest to całość prawd , przepisów i urządzeń przekazanych przez Kościół katolicki. Zanim podejmiesz dyskusje sprawdź definicje, bo nie rozmawiamy o tradycyjnych strojach łowickich które przeszły do historii i dziś mamy nowe dizajny (a nie średniowieczne jak piszesz).
Geralt.blox.pl

darmowe liczniki web stats stat24.com http://geralt.salon24.pl Prawy Prosty - galba.net.pl Gdańszczanin.blox.pl Kataryna.blox.pl Wpisz24.pl Dokwadratu.blogspot.blox.pl Haribu.blog.onet.pl Andrzejwegrzyn.wordpress.com Myslozbrodnia.blogspot.com Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie website stats