Ja jestem włóczęgą, wiedźminem, mutantem, który wykańcza czerwone potwory.
Blog > Komentarze do wpisu
Komorowski jak Ci w dziubku?

We wrześniu 2008 roku ówczesny Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zapewnił, że Polska nie ma (agentów) i nie jest nawet zagrożona posiadaniem obcych agentów infiltrujących nas od środka.

Ten kto zachowuje jeszcze resztki zdrowego rozsądku i nie wierzy we wszystkie piękne słowa płynące z ust osób związanych z jedynie słuszną partią popukał się w czoło, bo conajmniej naiwnością jest takie marszałkowe gadanie. A pamiętając, że był marszałek wcześniej Ministrem Obrony Narodowej i miał kontakty z WSI to taka deklaracja już nie jest naiwnością a .... odwróceniem uwagi? ściemnieniem? skrótem myślowym? No sami oceńcie. I oceńcie to w kontekcie wycieku w Wikileaks:

Rosyjskie służby wiedziały o tym, że polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych chce podjąć współpracę z dyplomatą w stworzonym przez resort Biurze Bezpieczeństwa Europejskiego - wynika z najnowszych przecieków Wikileaks upublicznionych przez TVN24.

W ujawnionej przez Wikileaks depeszy z ambasady USA w Moskwie można przeczytać o Biurze Bezpieczeństwa Europejskiego, które stworzyło polskie MSZ. Według dyplomaty, który został zaproszony do pracy w tym biurze, będąc na placówce w Moskwie, rosyjskie MSZ dało mu do zrozumienia, że wie o tym departamencie i o tym, że on tam został zatrudniony. Rosjanie użyli bowiem żartobliwego określenia "Biuro Zagrożeń ze Wschodu", znanym tylko polskim urzędnikom z MSZ.

Dyplomata X powiedział Amerykanom, że jedynym sposobem, żeby MSZ Rosji dowiedziało się o tym, mogło być podsłuchiwanie jego
rozmów telefonicznych z Warszawą, podczas których pytano go, czy przyjmie pracę w biurze.

czwartek, 02 grudnia 2010, geralt9

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Geralt.blox.pl

darmowe liczniki web stats stat24.com http://geralt.salon24.pl Prawy Prosty - galba.net.pl Gdańszczanin.blox.pl Kataryna.blox.pl Wpisz24.pl Dokwadratu.blogspot.blox.pl Haribu.blog.onet.pl Andrzejwegrzyn.wordpress.com Myslozbrodnia.blogspot.com Żołnierze Wyklęci - Zapomniani Bohaterowie website stats